Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Wed 20 Jan
kl 20:30 - 22:30
Sportslig utvalg
 
Thu 21 Jan
kl 13:00 - 16:30
FFO
  Bjørnar Eltervåg
Thu 21 Jan
kl 19:00 - 20:00
Træff Dame
 
Thu 21 Jan
kl 20:00 - 22:30
Styremøte
 
Fri 22 Jan
kl 18:00 - 20:30
Oldboys
  sosialt
Sat 23 Jan
kl 12:00 - 14:00
A-lag herrer
Træff SK  
Mon 25 Jan
kl 13:00 - 16:30
FFO
  Bjørnar
Wed 27 Jan
kl 17:30 - 19:00
Spillermøte Træff G16
  Pulje 1.
Wed 27 Jan
kl 20:30 - 22:00
Spillermøte Træff G16
  Pulje 2.
Thu 28 Jan
kl 13:00 - 16:30
FFO
  Bjørnar Eltervåg
Fri 29 Jan
kl 18:00 - 20:30
Oldboys
  sosialt
Mon 1 Feb
kl 13:00 - 16:30
FFO
  Bjørnar
Thu 4 Feb
kl 13:00 - 16:30
FFO
  Bjørnar Eltervåg
Fri 5 Feb
kl 18:00 - 20:30
Oldboys
  sosialt
Mon 8 Feb
kl 13:00 - 16:30
FFO
  Bjørnar
Thu 11 Feb
kl 13:00 - 16:30
FFO
  Bjørnar Eltervåg
Fri 12 Feb
kl 18:00 - 20:30
Oldboys
  sosialt
Sat 13 Feb
kl 10:00 - 17:00
Navnefest
  Bjørnar
Mon 15 Feb
kl 13:00 - 16:30
FFO
  Bjørnar
Thu 18 Feb
kl 13:00 - 16:30
FFO
  Bjørnar Eltervåg
Fri 19 Feb
kl 18:00 - 20:30
Oldboys
  sosialt
Mon 22 Feb
kl 13:00 - 16:30
FFO
  Bjørnar
Thu 25 Feb
kl 13:00 - 16:30
FFO
  Bjørnar Eltervåg
Fri 26 Feb
kl 18:00 - 20:30
Oldboys
  sosialt
Mon 1 Mar
kl 13:00 - 16:30
FFO
  Bjørnar
Thu 4 Mar
kl 13:00 - 16:30
FFO
  Bjørnar Eltervåg
Fri 5 Mar
kl 18:00 - 20:30
Oldboys
  sosialt
Mon 8 Mar
kl 13:00 - 16:30
FFO
  Bjørnar
Thu 11 Mar
kl 13:00 - 16:30
FFO
  Bjørnar Eltervåg
Fri 12 Mar
kl 18:00 - 20:30
Oldboys
  sosialt
Mon 15 Mar
kl 13:00 - 16:30
FFO
  Bjørnar
Thu 18 Mar
kl 13:00 - 16:30
FFO
  Bjørnar Eltervåg
Fri 19 Mar
kl 18:00 - 20:30
Oldboys
  sosialt
Mon 22 Mar
kl 13:00 - 16:30
FFO
  Bjørnar
Thu 25 Mar
kl 13:00 - 16:30
FFO
  Bjørnar Eltervåg
Fri 26 Mar
kl 18:00 - 20:30
Oldboys
  sosialt
Mon 29 Mar
kl 13:00 - 16:30
FFO
  Bjørnar
Thu 1 Apr
kl 13:00 - 16:30
FFO
  Bjørnar Eltervåg
Fri 2 Apr
kl 18:00 - 20:30
Oldboys
  sosialt
Mon 5 Apr
kl 13:00 - 16:30
FFO
  Bjørnar
Thu 8 Apr
kl 13:00 - 16:30
FFO
  Bjørnar Eltervåg
Fri 9 Apr
kl 18:00 - 20:30
Oldboys
  sosialt
Mon 12 Apr
kl 13:00 - 16:30
FFO
  Bjørnar
Thu 15 Apr
kl 13:00 - 16:30
FFO
  Bjørnar Eltervåg
Fri 16 Apr
kl 18:00 - 20:30
Oldboys
  sosialt
Mon 19 Apr
kl 13:00 - 16:30
FFO
  Bjørnar
Thu 22 Apr
kl 13:00 - 16:30
FFO
  Bjørnar Eltervåg
Fri 23 Apr
kl 18:00 - 22:00
Oldboys
  sosialt
Mon 26 Apr
kl 13:00 - 16:30
FFO
  Bjørnar
Thu 29 Apr
kl 13:00 - 16:30
FFO
  Bjørnar Eltervåg
Mon 3 May
kl 13:00 - 16:30
FFO
  Bjørnar
Thu 6 May
kl 13:00 - 16:30
FFO
  Bjørnar Eltervåg
Fri 7 May
kl 16:00 - 23:30
Konfirmasjon
 
Mon 10 May
kl 13:00 - 16:30
FFO
  Bjørnar
Thu 13 May
kl 13:00 - 16:30
FFO
  Bjørnar Eltervåg
Mon 17 May
kl 13:00 - 16:30
FFO
  Bjørnar
Thu 20 May
kl 13:00 - 16:30
FFO
  Bjørnar Eltervåg
Mon 24 May
kl 13:00 - 16:30
FFO
  Bjørnar
Thu 27 May
kl 13:00 - 16:30
FFO
  Bjørnar Eltervåg
Mon 31 May
kl 13:00 - 16:30
FFO
  Bjørnar
Thu 3 Jun
kl 13:00 - 16:30
FFO
  Bjørnar Eltervåg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Wed 20 Jan
kl 20:30 - 22:30
Sportslig utvalg
$item.username  
  Les mer  
Mon 18 Jan
kl 19:30 - 21:00
Lagmøte
$item.username  
Janne Lønsethagen   Les mer  
Mon 18 Jan
kl 16:30 - 17:30
Spillermøte - G19
$item.username  
  Les mer  
Mon 18 Jan
kl 13:00 - 16:30
FFO
$item.username  
Bjørnar   Les mer  
Fri 15 Jan
kl 18:00 - 20:30
Oldboys
$item.username  
sosialt   Les mer  
Thu 14 Jan
kl 17:30 - 18:30
Møte Træff Dame
$item.username  
  Les mer  
Thu 14 Jan
kl 13:00 - 16:30
FFO
$item.username  
Bjørnar Eltervåg   Les mer  
Mon 11 Jan
kl 19:00 - 21:00
A-lag herrer
Træff SK  
  Les mer  
Mon 11 Jan
kl 13:00 - 16:30
FFO
$item.username  
Bjørnar   Les mer  
Fri 8 Jan
kl 18:00 - 20:30
Oldboys
$item.username  
sosialt   Les mer  
Thu 7 Jan
kl 13:00 - 16:30
FFO
$item.username  
Bjørnar Eltervåg   Les mer  
Mon 4 Jan
kl 18:00 - 19:30
Spillermøte Træff Dame
$item.username  
Jacob Berg, 95493799   Les mer  
Mon 4 Jan
kl 16:30 - 18:00
Spillermøte Træff G16
$item.username  
Jacob Berg, 95493799   Les mer  
Mon 4 Jan
kl 13:00 - 16:30
FFO
$item.username  
Bjørnar   Les mer  
Sun 3 Jan
kl 20:00 - 23:00
Trenermøte Træff G16
$item.username  
Jacob Berg, 95493799   Les mer  
Sun 3 Jan
kl 18:00 - 20:00
Trenermøte Træff Dame
$item.username  
Jacob Berg, 95493799   Les mer  
Thu 31 Dec 2020
kl 13:00 - 16:30
FFO
$item.username  
Bjørnar Eltervåg   Les mer  
Tue 29 Dec 2020
kl 17:00 - 00:00
Petter Sjåholm
Træff SK  
  Les mer  
Mon 28 Dec 2020
kl 13:00 - 16:30
FFO
$item.username  
Bjørnar   Les mer  
Thu 24 Dec 2020
kl 13:00 - 16:30
FFO
$item.username  
Bjørnar Eltervåg   Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 16:30 - 19:00
Træff A-lag
Træff SK  
Teamsmøte   Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 13:00 - 16:30
FFO
$item.username  
Bjørnar   Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 18:30 - 22:00
Oldboys
$item.username  
sosialt   Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 13:00 - 16:30
FFO
$item.username  
Bjørnar Eltervåg   Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 17:00 - 21:00
J13
$item.username  
Janne Lønsethagen - Kalender   Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 20:00 - 22:00
Hovedstyret
$item.username  
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 13:00 - 16:30
FFO
$item.username  
Bjørnar   Les mer  
Fri 11 Dec 2020
kl 18:30 - 20:30
Oldboys
$item.username  
Sosialt   Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 13:00 - 16:30
FFO
$item.username  
Bjørnar Eltervåg   Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 20:00 - 21:30
Træff Herre - gruppestyret
$item.username  
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 19:30 - 21:00
Janne L
$item.username  
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 13:00 - 16:30
FFO
$item.username  
Bjørnar   Les mer  
Fri 4 Dec 2020
kl 18:30 - 20:30
Oldboys
$item.username  
Sosialt   Les mer  
Fri 4 Dec 2020
kl 15:00 - 17:00
Prøveing av Adidas
$item.username  
Pål   Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 17:00 - 19:30
G2008
$item.username  
G2008 - Knut Helleve   Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 13:00 - 16:30
FFO
$item.username  
Bjørnar Eltervåg   Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 19:00 - 21:00
Træff A-lag
Træff SK  
Sesongevaluering   Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 13:00 - 16:30
FFO
$item.username  
Bjørnar   Les mer  
Sat 28 Nov 2020
kl 10:00 - 14:00
Fotball G2014
$item.username  
Peter Engebjerg   Les mer  
Fri 27 Nov 2020
kl 18:30 - 20:30
Oldboys
$item.username  
Sosialt   Les mer  
Thu 26 Nov 2020
kl 17:00 - 19:00
J2012
$item.username  
Terje Nerland   Les mer  
Thu 26 Nov 2020
kl 13:00 - 16:30
FFO
$item.username  
Bjørnar Eltervåg   Les mer  
Wed 25 Nov 2020
kl 19:00 - 21:00
J211-12
$item.username  
Janne Lønsethagen   Les mer  
Mon 23 Nov 2020
kl 16:30 - 17:30
Træff G19
$item.username  
Spillermøte   Les mer  
Mon 23 Nov 2020
kl 13:00 - 16:30
FFO
$item.username  
Bjørnar   Les mer  
Sat 21 Nov 2020
kl 10:00 - 15:00
Billotteri
$item.username  
Bjørnar   Les mer  
Fri 20 Nov 2020
kl 18:30 - 20:30
Oldboys
$item.username  
Sosialt   Les mer  
Fri 20 Nov 2020
kl 14:00 - 15:30
Træff G16
$item.username  
  Les mer  
Thu 19 Nov 2020
kl 16:30 - 18:00
Træff G16
$item.username  
  Les mer  
Thu 19 Nov 2020
kl 13:00 - 16:30
FFO
$item.username  
Bjørnar Eltervåg   Les mer  
Wed 18 Nov 2020
kl 20:30 - 21:30
Træff G16
$item.username  
  Les mer  
Wed 18 Nov 2020
kl 17:30 - 19:00
Træff G16
$item.username  
  Les mer  
Mon 16 Nov 2020
kl 13:00 - 16:30
FFO
$item.username  
Bjørnar   Les mer  
Sun 15 Nov 2020
kl 20:00 - 23:00
Hovedstyret - Billotteri
$item.username  
  Les mer  
Sun 15 Nov 2020
kl 10:00 - 14:00
Dommerkurs Håndball
$item.username  
Stål   Les mer  
Fri 13 Nov 2020
kl 18:30 - 20:30
Oldboys
$item.username  
Sosialt   Les mer  
Fri 13 Nov 2020
kl 14:00 - 16:00
Træff G16
$item.username  
Spillersamtaler, Jacob Berg   Les mer  
Thu 12 Nov 2020
kl 16:30 - 18:00
Træff G16
$item.username  
  Les mer  
Thu 12 Nov 2020
kl 13:00 - 16:30
FFO
$item.username  
Bjørnar Eltervåg   Les mer  
Wed 11 Nov 2020
kl 20:30 - 21:30
Trener/lagledermøte
Træff SK  
Hvordan skal den nye herreboden innredes?   Les mer  
Wed 11 Nov 2020
kl 19:00 - 20:30
Klubbadmin
$item.username  
Bjørnar og Stål   Les mer  
Tue 10 Nov 2020
kl 19:00 - 20:00
Avsluttning
$item.username  
Ole Christian   Les mer  
Mon 9 Nov 2020
kl 20:30 - 22:00
Møte Træff G16
$item.username  
Jacob   Les mer  
Mon 9 Nov 2020
kl 18:30 - 20:30
Møte
$item.username  
Janne Lønsethagen   Les mer  
Mon 9 Nov 2020
kl 13:00 - 16:30
FFO
$item.username  
Bjørnar   Les mer  
Sun 8 Nov 2020
kl 16:00 - 20:00
Træff G16
$item.username  
  Les mer  
Sat 7 Nov 2020
kl 10:00 - 11:30
G2015
$item.username  
Vebjørn Heggdal   Les mer  
Fri 6 Nov 2020
kl 20:30 - 02:00
Træff G19
$item.username  
  Les mer  
Fri 6 Nov 2020
kl 18:30 - 20:30
Oldboys
$item.username  
Sosialt   Les mer  
Thu 5 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
Speakerrommet
$item.username  
Bjørnar   Les mer  
Thu 5 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
Speakerrommet
$item.username  
Bjørnar   Les mer  
Thu 5 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
Træff G16
$item.username  
  Les mer  
Thu 5 Nov 2020
kl 13:00 - 16:30
FFO
$item.username  
Bjørnar Eltervåg   Les mer  
Thu 5 Nov 2020
kl 11:00 - 12:30
Træff A-lag
Træff SK  
Trenermøte   Les mer  
Tue 3 Nov 2020
kl 17:00 - 18:30
G2008
$item.username  
Oddbjørg Røvik   Les mer  
Mon 2 Nov 2020
kl 20:00 - 22:00
Hovedstyret
$item.username  
  Les mer  
Mon 2 Nov 2020
kl 19:00 - 20:00
Treningstider høst og vår
$item.username  
Bjørnar   Les mer  
Mon 2 Nov 2020
kl 13:00 - 16:30
FFO
$item.username  
Bjørnar   Les mer  
Sat 31 Oct 2020
kl 15:30 - 22:30
G14
$item.username  
Eirik Valved   Les mer  
Sat 31 Oct 2020
kl 12:30 - 13:30
Træff G19
Træff SK  
Kampdag   Les mer  
Fri 30 Oct 2020
kl 18:30 - 20:30
Oldboys
$item.username  
Sosialt   Les mer  
Thu 29 Oct 2020
kl 19:00 - 20:30
G10
$item.username  
KAthrine V. Hansen   Les mer  
Thu 29 Oct 2020
kl 13:00 - 16:30
FFO
$item.username  
Bjørnar Eltervåg   Les mer  
Wed 28 Oct 2020
kl 20:00 - 21:30
Sportslig utvalg - utvidet
$item.username  
  Les mer  
Tue 27 Oct 2020
kl 20:00 - 21:30
Træff Herre - gruppestyret
$item.username  
  Les mer  
Mon 26 Oct 2020
kl 18:00 - 19:00
Træff G16
$item.username  
  Les mer  
Mon 26 Oct 2020
kl 17:00 - 17:30
A-lag herrer
Træff SK  
  Les mer  
Mon 26 Oct 2020
kl 13:00 - 16:30
FFO
$item.username  
Bjørnar   Les mer  
Sun 25 Oct 2020
kl 17:00 - 19:30
Træff G16
$item.username  
  Les mer  
Fri 23 Oct 2020
kl 18:30 - 20:30
Oldboys
$item.username  
Sosialt   Les mer  
Fri 23 Oct 2020
kl 16:30 - 18:00
Træff A-lag
Træff SK  
Video   Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 18:00 - 19:30
E-sport
$item.username  
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 13:00 - 16:30
FFO
$item.username  
Bjørnar Eltervåg   Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 18:00 - 19:30
Træff G16
$item.username  
  Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 18:00 - 19:30
Træff G16
$item.username  
  Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 13:00 - 16:30
FFO
$item.username  
Bjørnar   Les mer  
Sun 18 Oct 2020
kl 18:30 - 19:30
Træff G16
$item.username  
  Les mer  
Sat 17 Oct 2020
kl 09:00 - 18:00
Kamp A-lag
Træff SK  
  Les mer  
Fri 16 Oct 2020
kl 20:30 - 00:30
Træff A-lag
Træff SK  
Sosialt   Les mer  
Fri 16 Oct 2020
kl 18:30 - 20:30
Oldboys
$item.username  
Sosialt   Les mer  
Fri 16 Oct 2020
kl 16:30 - 18:00
Træff A-lag
Træff SK  
Video   Les mer  
Thu 15 Oct 2020
kl 13:00 - 16:30
FFO
$item.username  
Bjørnar Eltervåg   Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 13:00 - 16:30
FFO
$item.username  
Bjørnar   Les mer  
Sat 10 Oct 2020
kl 12:30 - 14:00
Træff G16
$item.username  
  Les mer  
Fri 9 Oct 2020
kl 18:30 - 20:30
Oldboys
$item.username  
Sosialt   Les mer  
Fri 9 Oct 2020
kl 16:30 - 18:00
Træff A-lag
Træff SK  
Video   Les mer  
Thu 8 Oct 2020
kl 20:00 - 23:00
A-lag herrer
$item.username  
  Les mer  
Tue 6 Oct 2020
kl 20:00 - 21:00
LAidback
$item.username  
Runar Amundsen   Les mer  
Sat 3 Oct 2020
kl 13:00 - 18:30
Kamp A-lag
Træff SK  
  Les mer  
Fri 2 Oct 2020
kl 18:30 - 20:30
Oldboys
$item.username  
Sosialt   Les mer  
Fri 2 Oct 2020
kl 18:00 - 18:30
Træff G16
$item.username  
  Les mer  
Fri 2 Oct 2020
kl 16:30 - 18:00
Træff A-lag
Træff SK  
Video   Les mer  
Thu 1 Oct 2020
kl 18:00 - 20:30
Håndball møte
$item.username  
Marit   Les mer  
Thu 1 Oct 2020
kl 13:00 - 16:30
FFO
$item.username  
Bjørnar Eltervåg   Les mer  
Wed 30 Sep 2020
kl 18:00 - 20:30
Håndbal J16
$item.username  
Vegard Røen   Les mer  
Tue 29 Sep 2020
kl 18:00 - 19:30
Træff G16
$item.username  
  Les mer  
Mon 28 Sep 2020
kl 13:00 - 16:30
FFO
$item.username  
Bjørnar   Les mer  
Sun 27 Sep 2020
kl 17:00 - 19:00
Træff G16
$item.username  
  Les mer  
Sat 26 Sep 2020
kl 16:30 - 18:00
Træff G16
$item.username  
  Les mer  
Fri 25 Sep 2020
kl 18:30 - 20:30
Oldboys
$item.username  
Sosialt   Les mer  
Fri 25 Sep 2020
kl 16:30 - 18:30
Træff G16
$item.username  
  Les mer  
Thu 24 Sep 2020
kl 13:00 - 16:30
FFO
$item.username  
Bjørnar Eltervåg   Les mer  
Wed 23 Sep 2020
kl 15:30 - 19:00
Træff A-lag
Træff SK  
Video   Les mer  
Wed 23 Sep 2020
kl 15:00 - 16:30
E-sport
$item.username  
Bjørnar EltervågTar speakerrommet dersom stova er…   Les mer  
Mon 21 Sep 2020
kl 18:00 - 22:00
Hovedstyret
$item.username  
  Les mer  
Mon 21 Sep 2020
kl 13:00 - 16:30
FFO
$item.username  
Bjørnar   Les mer  
Sat 19 Sep 2020
kl 13:00 - 18:30
Activity without name
Træff SK  
  Les mer  
Fri 18 Sep 2020
kl 18:30 - 20:30
Oldboys
$item.username  
Sosialt   Les mer  
Fri 18 Sep 2020
kl 17:30 - 19:30
Træff A-lag - spillersamtaler.
Træff SK  
Bruker speakerrom fra 18.30   Les mer  
Fri 18 Sep 2020
kl 17:00 - 17:30
Møte
$item.username  
Tarje N. J.   Les mer  
Thu 17 Sep 2020
kl 20:30 - 21:30
Hovedstyret
$item.username  
Kaare Jakob   Les mer  
Thu 17 Sep 2020
kl 13:00 - 16:30
FFO
$item.username  
Bjørnar Eltervåg   Les mer  
Tue 15 Sep 2020
kl 17:00 - 20:30
Træff A-lag
Træff SK  
Spillersamtaler   Les mer  
Mon 14 Sep 2020
kl 17:30 - 18:30
Træff G16
$item.username  
  Les mer  
Mon 14 Sep 2020
kl 16:30 - 17:30
Træff G19
$item.username  
  Les mer  
Mon 14 Sep 2020
kl 13:00 - 16:30
FFO
$item.username  
Bjørnar   Les mer  
Sat 12 Sep 2020
kl 14:30 - 18:00
J08/09
$item.username  
Tonje Hungnes   Les mer  
Fri 11 Sep 2020
kl 18:30 - 20:30
Oldboys
$item.username  
Sosialt   Les mer  
Fri 11 Sep 2020
kl 16:30 - 18:00
Træff A-lag
Træff SK  
Video   Les mer  
Thu 10 Sep 2020
kl 20:00 - 21:30
Lagledermøte Træff Herre
$item.username  
Sigmundstova   Les mer  
Thu 10 Sep 2020
kl 13:00 - 16:30
FFO
$item.username  
Bjørnar Eltervåg   Les mer  
Wed 9 Sep 2020
kl 20:30 - 22:00
Herre
$item.username  
Arnt Sommerlund   Les mer  
Wed 9 Sep 2020
kl 19:00 - 20:30
G13: Pizza og fotballprat
$item.username  
  Les mer  
Wed 9 Sep 2020
kl 18:00 - 19:00
Træff G16
$item.username  
  Les mer  
Wed 9 Sep 2020
kl 17:00 - 18:00
Dame
$item.username  
Kari G.   Les mer  
Mon 7 Sep 2020
kl 13:00 - 16:30
FFO
$item.username  
Bjørnar   Les mer  
Sat 5 Sep 2020
kl 13:00 - 18:30
Træff A-lag
Træff SK  
Kamp   Les mer  
Fri 4 Sep 2020
kl 18:00 - 20:00
J16 håndball
$item.username  
Marit   Les mer  
Fri 4 Sep 2020
kl 16:30 - 18:00
Træff A-lag
Træff SK  
Video   Les mer  
Thu 3 Sep 2020
kl 13:00 - 16:30
FFO
$item.username  
Bjørnar Eltervåg   Les mer  
Tue 1 Sep 2020
kl 20:00 - 21:30
Foreldremøte G13/2007
$item.username  
Foreldremøte   Les mer  
Mon 31 Aug 2020
kl 13:00 - 16:30
FFO
$item.username  
Bjørnar   Les mer  
Sun 30 Aug 2020
kl 12:00 - 15:00
håndball j15
$item.username  
Rune   Les mer  
Sat 29 Aug 2020
kl 12:00 - 17:00
håndball j15
$item.username  
Rune   Les mer  
Fri 28 Aug 2020
kl 16:30 - 18:00
Træff A-lag
Træff SK  
Video   Les mer  
Thu 27 Aug 2020
kl 13:00 - 16:00
Træff G16
$item.username  
Analyse   Les mer  
Wed 26 Aug 2020
kl 18:30 - 19:30
Træff G16
$item.username  
  Les mer  
Wed 26 Aug 2020
kl 15:30 - 16:30
Håndball J16
$item.username  
Marit   Les mer  
Tue 25 Aug 2020
kl 21:00 - 22:00
Håndball j15
$item.username  
Rune   Les mer  
Mon 24 Aug 2020
kl 20:00 - 22:30
Træff A-lag
Træff SK  
Kamp   Les mer  
Mon 24 Aug 2020
kl 18:00 - 20:00
Hovedstyret
$item.username  
  Les mer  
Mon 24 Aug 2020
kl 16:00 - 18:00
Træff A-lag
Træff SK  
Kamp   Les mer  
Sun 23 Aug 2020
kl 09:00 - 12:00
Træff A-lag
Træff SK  
Video   Les mer  
Mon 17 Aug 2020
kl 18:00 - 19:00
Træff G16
$item.username  
  Les mer  
Sat 15 Aug 2020
kl 12:00 - 15:30
Træff G16
$item.username  
  Les mer  
Fri 14 Aug 2020
kl 16:30 - 18:00
Træff A-lag
Træff SK  
Video   Les mer  
Wed 12 Aug 2020
kl 16:00 - 17:30
Nettmøte Divisjonsforeningen
$item.username  
Sigmunstova   Les mer  
Wed 12 Aug 2020
kl 15:00 - 16:00
Koronakurs-hjelp G13
$item.username  
Veiledning for G13 til å gjennomføre…   Les mer  
Tue 11 Aug 2020
kl 18:00 - 20:00
Janne L.
$item.username  
  Les mer  
Sat 8 Aug 2020
kl 13:00 - 19:00
Træff A-lag
Træff SK  
Kamp   Les mer  
Fri 7 Aug 2020
kl 16:30 - 23:00
Træff A-lag - sosial fredag
Træff SK   Fotball  
Video   Les mer  
Thu 6 Aug 2020
kl 17:00 - 17:30
Træff G19
Træff SK  
Halvtimes møte   Les mer  
Sat 1 Aug 2020
kl 14:30 - 15:30
Træff G16
$item.username  
Kampforberedelse   Les mer  
Fri 31 Jul 2020
kl 16:30 - 18:00
Træff A-lag
Træff SK  
Video   Les mer  
Sat 25 Jul 2020
kl 13:00 - 19:00
Træff A-lag
Træff SK  
Kamp   Les mer  
Fri 24 Jul 2020
kl 16:30 - 18:00
Træff A-lag
Træff SK  
Video   Les mer  
Levert av IdrettenOnline