Se instrukser for lagleder og trener via linken under:

Lagleder og Trener instruks.pdf

HERRE

Gruppeleder Herrefotball: Arnt Sommerlund. E-post: arnt@sommerlund.no Mobil: 90088300

Sportslig leder (Herre): Petter Sjåholm Melø.


A-lag

Lagleder: Geir Olsen, Geir.Olsen@atea.no. 92017924

Hovedtrener: Petter Sjåholm Melø, Pettersja@hotmail.com 

Hjelpetrener: Thomas Larhammer

Keepertrener: Andreas Beinset, abeinset@gmail.com, 40411415


Junior

Lagleder

Hovedtrener: Kevin Madsen, kevinmadsenho@gmail.com, 45773476

Hjelpetrener: Alexander Bøhleng Bakken, alexander.bakken99@hotmail.com


G 16:

Lagleder: Karina Viken Tornes, karinavikentornes@gmail.com, 99712542

Hovedtrener: Jacob Berg, jacobberg@hotmail.no, 95493799

Hjelpetrenere: Georg Johannesen, georgeugen95@hotmail.com 93299724

Jo André Aam Hanssen, joandre.aamhanssen@gmail.com

Keepertrener: Marcus Ericson, mbericson17, 45865536


G 14

Lagleder: Anne Lena Røberg, annrobe@hotmail.com, mobil: 95787184

Hovedtrener: Per Olav Inderhaug, per.olav@more.serit.no, 99214505

Hjelpetrenere: Eirik Valved, evalved@gmail.com

Espen Julnes Lia, espenlia@gmail.com, 41210975

Philip Vaade, 98043042, philipvaade94@gmail.com

Simen Tollefsen, 41286896


G13

Lagleder: Arnt Sommelund, arnt@sommerlund.no 90088300

Hovedtrener: Kjell Marius Herskedal, 414 41 398

Hjelpetrenere:

 

DAME AVDELINGEN

Gruppeleder:

Sportslig leder (Dame): Marianne Sletnes, msletnes@online.no, 412 007 08


Dame A

Hovedtrener: Roy Helle (midlertidig)

Hjelpetrener: Ane Elisa Hagset

Fysisk trener: Jan Egil Fornes

Lagleder/kontaktperson: Svein Jostein Åsborg


J17

Hovedtrener: Jan Egil Fornes, Jan.Egil.Fornes@garanti.no 900 79 994

Assistenttrener: Juras Chachlauskas

Fysisk trener: Marianne Sletnes

Lagleder/kontaktperson: Kari Gagnat, k.gagnat@online.no, 995 31 235


J15

Organiseres av Molde FK i samarbeid.




BREDDE AVDELING

G2008

Knut Hvelleve Halaas(Lagleder)

926 40 861

knuthelleve@hotmail.com


Eirik Valved


evalved@gmail.com


Stig Brudeseth (hovedtrener)

982 43 604

stigbrud@gmail.com


Steinar Abrahamsen

920 97 815

Steinar.abrahamsen@glamox.com


Roar Berg

911 38 598

roar.berg@scania.no


Gregory Merieau905 34 928gregory_merieau@hotmail.com




G2009

Stig Brudeseth (Lagleder)

98243604

stigbrud@gmail.com


Terje Nerland

92036051

terjenerland@hotmail.com


Ketil Røberg

90112035

ketroebe@online.no


Kaare Jakob Hasselø

95734401

kaare.jakob.hasselo@gmail.com


Reidard Mogstad408 97 434Reidar.mogstad@gmail.com


Suba Heggdal

95961621

subaheggdal@gmail.com


Tommy Stranden

93898933

Tstranden.gmail.com


Arild Bratseth

97000011

arild_bratseth@hotmail.com


Ronald Førde

90112966

ronfoerde@hotmail.com





G2010

Tone Rangnes  (Lagleder)

97153943

tone.rangnes@gmail.com


Aleksander Aasen Knudsen

908 28 086

Alecknudsen@gmail.com 

Trener

Roy Elnan

90885249

roy@elnan.net


Jon Kristian Sørvik

41533320

jsorvik@gmail.com


Dordi Storvik

97544764

dordi.storvik@gmail.com 





G2011

Heidi Nerland (lagleder)

93255721

heidiner@hotmail.com

Trener

Oddvar Talset

99701655

Oddvar.talset@moldefk.no


Pål Hagen

90958759

pal.hagen@shell.com


Audun B. Fjeldheim

40454575

Audunbrekke@gmail.com


Øyvind Tveten

92212429

oetveten@gmail.com


Sigurd Hold Leikarnes40848393sigurd.holo@gmail.com





G2012

Ingeborg Forseth

90013983

iforseth@hotmail.com


Trond Klokset

92089880

tklokset@outlook.com


Skjalg Hassellund 

93822520

Skjalg.hassellund@gmail.com

Trener

Tarjei Skotheimsvik

99034030

tarjei@skotheimsvik.no

Trener

Roy Elnan

90885249

roy@elnan.net





G2013/14

Andreas Kanestrøm (lagleder/trener)

99232686andreaskanestrom@hotmail.com

Peter Engebjerg (trener)40879300peterengebjerg@hotmail.com

Eirik Sandøy Aa41516179Eirik19@gmail.com




J2008-09

 Janne Lønsethagen (Lagleder J08)

915 78 958

jlonsethagen@gmail.com


Tonje Hungnes (lagleder J09)464 10 402tonje.hungnes@gmail.com


Charlotte E. Hammerø

996 98 815

celverum@hotmail.com


Jan Magne Lønsethagen
jan.magne.lonsethagen@lonsethagen.no




J2010

Halvard Arntzen

41224742

Halvard.arntzen@himolde.no

Trener

Tarje Nordstrand Jacobsen

93460488

tarjenj@gmail.com


Ole Christian Smørdal90114135
olecsmordal@gmail.com

Helge Storøy48011218
Helge.storoy@gmail.com




J2012-2013

Anette Frostad (Lagleder)

92693501a.ramstad@gmail.com
TrenerTerje Nerland92036051terjenerland@hotmail.com
TrenerBjørnar Eltervåg41588303bjornar_eltervaag@hotmail.com

Lene Roksvaag Tveten95742835Lene_roksvaag@hotmail.com

Øyvind Tallaksen Reiestad
40479621oyreiestad@gmail.com



Levert avIdrettenOnline