Se instrukser for lagleder og trener via linken under:

Lagleder og Trener instruks.pdf

HERRE

Leder Herrefotball: Allan Ericson, aericson@live.no, 450 39 513

Sportslig leder (Herre): Inntil videre Kjell Marius Herskedal, leder for Sportslig Utvalg, kjell.m.herskedal@himolde.no 414 41 398


A-lag

Lagleder: Geir Olsen, Geir.Olsen@atea.no. 92017924

Hovedtrener: Petter Sjåholm Melø, Pettersja@hotmail.com 

Hjelpetrener: Thomas Larhammer

Keepertrener: Andreas Beinset, abeinset@gmail.com, 40411415


Junior

Lagleder

Hovedtrener: Kevin Madsen, kevinmadsenho@gmail.com, 45773476

Hjelpetrener: Alexander Bøhleng Bakken, alexander.bakken99@hotmail.com


G 16:

Lagleder: Karina Viken Tornes, karinavikentornes@gmail.com, 99712542

Hovedtrener: Jacob Berg, jacobberg@hotmail.no, 95493799

Hjelpetrenere: Georg Johannesen, georgeugen95@hotmail.com 93299724; Jo André Aam Hannssen, joandre.aamhanssen@gmail.com

Keepertrener: Marcus Ericson, mbericson17, 45865536


G 14

Lagleder: Tore Nerland, 95243200, nerland79@gmail.com

Hovedtrener: Per Olav Inderhaug, per.olav@more.serit.no, 99214505

Hjelpetrenere: Eirik Valved, evalved@gmail.com

Espen Julnes Lia, espenlia@gmail.com, 41210975

Philip Vaade, 98043042, philipvaade94@gmail.com


G13

Lagleder: Arnt Sommelund, 90088300

Hovedtrener: Kristian Møll, kristianmoll@hotmail.com, 48260792

Hjelpetrenere: David Vårhaugvik Kallmyr, davidskallmy@live.no, 93057313; Jonas Berget Solstad

 

DAME AVDELINGEN

Styreleder: Mari Nygård, damefotball@traeff.no 996 90 559

Sportslig leder (Dame): Marianne Sletnes, msletnes@online.no 412 007 08


Dame A

Hovedtrener: Roy Helle (midlertidig)

Hjelpetrener: Ane Elisa Hagset

Fysisk trener: Jan Egil Fornes

Lagleder/kontaktperson: Svein Jostein Åsborg


J17

Hovedtrener: Jan Egil Fornes, Jan.Egil.Fornes@garanti.no 900 79 994

Assistenttrener: Juras Chachlauskas

Fysisk trener: Marianne Sletnes

Lagleder/kontaktperson: Kari Gagnat, k.gagnat@online.no, 995 31 235


J15





BREDDE AVDELING

G2008

Knut Hvelleve Halaas(Lagleder)

926 40 861

knuthelleve@hotmail.com


Eirik Valved


evalved@gmail.com


Stig Brudeseth

982 43 604

stigbrud@gmail.com


Steinar Abrahamsen

920 97 815

Steinar.abrahamsen@glamox.com


Roar Berg

911 38 598

roar.berg@scania.no


Gregory Merieau905 34 928gregory_merieau@hotmail.com




G2009

Stig Brudeseth (Lagleder)

98243604

stigbrud@gmail.com


Terje Nerland

92036051

terjenerland@hotmail.com


Ketil Røberg

90112035

ketroebe@online.no


Kaare Jakob Hasselø

95734401

kaare.jakob.hasselo@gmail.com


Jan Haukaas

91840174

jan.haukaas@outlook.com


Suba Heggdal

95961621

subaheggdal@gmail.com


Tommy Stranden

93898933

Tstranden.gmail.com


Arild Bratseth

97000011

arild_bratseth@hotmail.com


Ronald Førde

90112966

ronfoerde@hotmail.com





G2010

Tone Rangnes  (Lagleder)

97153943

tone.rangnes@gmail.com


Aleksander Aasen Knudsen

908 28 086

Alecknudsen@gmail.com 

Trener

Roy Elnan

90885249

roy@elnan.net


Jon Kristian Sørvik

41533320

jsorvik@gmail.com


Dordi Storvik

97544764

dordi.storvik@gmail.com 






G2011

Heidi Nerland (lagleder)

93255721

heidiner@hotmail.com

Trener

Oddvar Talset

99701655

Oddvar.talset@moldefk.no


Pål Hagen

90958759

pal.hagen@shell.com


Audun B. Fjeldheim

40454575

Audunbrekke@gmail.com


Øyvind Tveten

92212429

oetveten@gmail.com


Kjell Marius Herskedal

41441398

Kjell.m.herskedal@himolde.no





G2012

Ingeborg Forseth

90013983

iforseth@hotmail.com


Trond Klokset

92089880

tklokset@outlook.com


Skjalg Hassellund 

93822520

Skjalg.hassellund@gmail.com

Trener

Tarjei Skotheimsvik

99034030

tarjei@skotheimsvik.no

Trener

Roy Elnan

90885249

roy@elnan.net





J2006-07

 Katrine Tjelle (Lagleder)

45039344

Katrine.tjelle@staminagroup.no


Tomas Bakken (Lagleder)

920 87 386

tb@mifo.no


Merete Myrvang

91574644

m.myrvang@live.no


Erik Fuglseth

97191868

erikfug@gmail.com





J2008-09

 Janne Lønsethagen (Lagleder)

91578958

jlonsethagen@gmail.com


Øyvnind Iversen (Lagleder)

95147383

crivers81@hotmail.com


Tor Skarvøy

46980220

tor.skarvoy@afconsult.com


Charlotte E. Hammerø

99698815

celverum@hotmail.com





J2010-12

Anette Frostad (Lagleder)


a.ramstad@gmail.com

Trener

Tarje Nordstrand Jacobsen

93460488

tarjenj@gmail.com





J2012-2013

Anette Frostad (Lagleder)


a.ramstad@gmail.com
TrenerTerje Nerland

TrenerBjørnar Eltervåg
bjornar_eltervaag@hotmail.com



Levert av IdrettenOnline