Se instrukser for lagleder og trener via linken under:

Lagleder og Trener instruks.pdf

Leder Herrfotball

Allan Ericson, aericson@live.no, 450 39 513


A-lag


Lagleder:
Geir Olsen, Geir.Olsen@atea.no. 92017924


Trenere:


Magnus Oltedal, Magnus.Bergum.Oltedal@molde.kommune.no, 92017509


Andreas Beinset, abeinset@gmail.com, 40411415




Junior/4div


Lagledere:
4div
Junior

Trenere:
Truls Vestnes, Truls.Vestnes@outlook.com, 93688259


Magnus Arnesen, Magnus.Arnesen@hotmail.com. 95481708



G 16:

Lagledere:

Trenere:


Kenneth Bøe, karamboe@gmail.com. 92452370


Terje Sæter, xlhurre@gmail.com. 92423817
Oddbjørn Fisketjøn, oddfisk@start.no. 93085340


Johannes Nystøyl, johannesmnyst@hotmail.com


G 14

Lagleder
Karina Viken Tornes, karinavikentornes@gmail.com. 99712542
Nina Merete Moe Sollund, nina.sollund@online.no, 91568909


Trenere:

TG1
Pål Hammerø, pal.hammero@gmail.com. 90103600
Øyvind Iversen, crivers81@hotmail.com. 95147383

Jan inge Tangen E-post

MRCUS ERICSON

KJELL MARIUS HERSKEDAL


TG2
Martinus Røvik, martinius.roevik@gmail.com. 41517037
Jan Inge Tangen, janiwt@hotmail.com. 91307801 (Keeper-trener)
Thoralf Flemmen, thorfl@online.no. 41553612
Marcus Ericson, 


Kjell Marius Herskedal, 

Levert av IdrettenOnline