Se instrukser for lagleder og trener via linken under:

Lagleder og Trener instruks.pdf

HERRE AVEDLING

Leder Herrefotball: Allan Ericson, aericson@live.no, 450 39 513


A-lag

Lagleder: Geir Olsen, Geir.Olsen@atea.no. 92017924

Hovedtrener: Magnus Oltedal, Magnus.Bergum.Oltedal@molde.kommune.no, 92017509

Keepertrener: Andreas Beinset, abeinset@gmail.com, 40411415


Junior/5div

Lagleder 5 div:

Midlertidig kontaktperson junior: Kenneth Bøe, karamboe@gmail.com. 92452370

Trener: Kevin Madsen, kevinmadsenho@gmail.com, 45773476

Trener: Harald Grudt, hgrudt@gmail.com, 92423924


G 16:

Lagleder: Karina Viken Tornes, karinavikentornes@gmail.com, 99712542

Hovedtrener: Abdi Ali, abdifatah.y.ali@stud.himolde.no, 91664484

Hjelpetrener: Andreas Tautra Sylte, 45205218

Keepertrener: Jan Inge Tangen, janiwt@hotmail.com, 91307801

Back-up: Oddbjørn Fisketjøn, oddfisk@start.no. 93085340; Terje Sæter, xlhurre@gmail.com, 92423817; Pål Hammerø, pal.hammero@gmail.com, 90103600; Øyvind Iversen, crivers81@hotmail.com, 95147383


G 14

Lagleder: Nina Merete Moe Sollund, nina.sollund@online.no, 91568909

Hovedtrener: Georg Johannesen, georgeugen95@hotmail.com, 93299724

Hjelpetrener: Johannes Nystøyl, johannesmnyst@hotmail.com

Keepertrener: Marcus Ericson, Mbericson17@gmail.com

Fysisk trener: Kjell Marius Herskedal, kjell.m.herskedal@himolde.no, 41441398


G13

Lagleder: Tore Nerland, nerland79@gmail.com, 95243200

Hovedtrener: Per Olav Inderhaug, per.olav@more.serit.no, 99214505

Hjelpetrenere: Eirik Valved, evalved@gmail.com, 93495949; Ketil Røberg, ketroebe@online.no, 90112035; Espen Julnes Lia, espenlia@gmail.com, 41210975, 

 

DAME AVDELINGEN

Styreleder: Mari Nygård, damefotball@traeff.no 996 90 559


Dame A

Hovedtrener: Johan Skomsø, 413 04 191

Medtrenere: Roy Helle, Jan Egil Fornes

Lagleder/kontaktperson: Knut Asbjørn Hagset: kahagset@gmail.com, 948 21 118


J17

Mer informasjon kommer - samarbeid med Langfjorden J17

Lagleder/kontaktperson: Kari Gagnat, k.gagnat@online.no, 995 31 235


J15

Hovedtrener: Jan Egil Fornes, jan.egil.fornes@garanti.no, 900 79 994

Medtrener: Marianne Sletnes

Lagleder/kontaktperson: Tove Charlotte Æsøy, tovecharlotte@hotmail.com, 986 12 740


J13

Hovedtrener: Tor Skarvøy, tor.skarvoy@xpro.as, 469 80 220

Medtrenere: Merete Myrvang, Tomas Bakken

Lagleder: Katrine Tjelle, katrine.tjelle@staminagroup.no, 450 39 344


BREDDE AVDELING

G2006

Espen Julnes Lia (Lagleder)

41210975

espenlia@gmail.com


Eirik Valved


evalved@gmail.com


Ketil Røberg

90112035

ketroebe@online.no


Per Olav Inderhaug

99214505

Per.Olav.inderhaug@itpartner.no


Tore Nerland

95243200

Nerland79@gmail.com





G2007

Kevin Thorhus (Lagleder)

98426991

Kevin.thorhus@gmail.com


Anders Høe

92684205

anders.hoe@eide.kommune.no


Sjur Bakke

41443935

sjurhogne@hotmail.com


Thomas Mork

90796249

Thomas.mork@moldefk.no


Jarle Fugelsnes

97479500

jarle@fugelsnesbygg.no






G2008


Knut Hvelleve Halaas(Lagleder)


92 64 08 61


knuthelleve@hotmail.com


Eirik Valved


evalved@gmail.com


Thomas Vekve

98243612

thomasvekve@hotmail.com


Steinar Abrahamsen

92097815

Steinar.abrahamsen@glamox.com





G2009

Stig Brudeseth (Lagleder)

98243604

stigbrud@gmail.com


Terje Nerland

92036051

terjenerland@hotmail.com


Ketil Røberg

90112035

ketroebe@online.no


Kaare Jakob Hasselø

95734401

kaare.jakob.hasselo@gmail.com


Jan Haukaas

91840174

jan.haukaas@outlook.com


Suba Heggdal

95961621

subaheggdal@gmail.com


Tommy Stranden

93898933

Tstranden.gmail.com


Arild Bratseth

97000011

arild_bratseth@hotmail.com


Ronald Førde

90112966

ronfoerde@hotmail.com





G2010

Tone Rangnes  (Lagleder)

97153943


tone.rangnes@gmail.com


Aleksander Aasen Knudsen

908 28 086

Alecknudsen@gmail.com 

Trener


Roy Elnan

90885249

roy@elnan.net


Jon Kristian Sørvik

41533320

jsorvik@gmail.com


Dordi Storvik

97544764

dordi.storvik@gmail.com 






G2011

Heidi Nerland (lagleder)

93255721

heidiner@hotmail.com

Trener


Oddvar Talset

99701655

Oddvar.talset@moldefk.no


Pål Hagen

90958759

pal.hagen@shell.com


Audun B. Fjeldheim

40454575

Audunbrekke@gmail.com


Øyvind Tveten

92212429


oetveten@gmail.com



Kjell Marius Herskedal

41441398

Kjell.m.herskedal@himolde.no





G2012

Ingeborg Forseth

90013983


iforseth@hotmail.com


Trond Klokset


92089880


tklokset@outlook.com



Skjalg Hassellund 


93822520


Skjalg.hassellund@gmail.com


Trener


Tarjei Skotheimsvik


99034030


tarjei@skotheimsvik.no


Trener


Roy Elnan

90885249

roy@elnan.net





J2006-07

 Katrine Tjelle (Lagleder)

45039344


Katrine.tjelle@staminagroup.no




Tomas Bakken (Lagleder)

920 87 386

tb@mifo.no


Merete Myrvang

91574644

m.myrvang@live.no


Erik Fuglseth

97191868

erikfug@gmail.com





J2008-09

 Janne Lønsethagen (Lagleder)

91578958


jlonsethagen@gmail.com




Øyvnind Iversen (Lagleder)

95147383

crivers81@hotmail.com


Tor Skarvøy

46980220

tor.skarvoy@afconsult.com



Charlotte E. Hammerø

99698815

celverum@hotmail.com





J2010-12

Anette Frostad

(Lagleder)


a.ramstad@gmail.com

Trener


Tarje Nordstarnd Jacobsen

93460488

tarjenj@gmail.com





J2012-2013

Anette Frostad (Lagleder)


a.ramstad@gmail.com
TrenerTerje Nerland

TrenerBjørnar Eltervåg
bjornar_eltervaag@hotmail.com



Levert av IdrettenOnline